בחירת מסור מקצועי - כל המסורים המובילים בעולם

תוצאות: 264 נוספו לאחרונה

קטגוריות ראשיות

מחיר | שם מיין לפי:

הספק W400 0-3,000 פל"ד עובי חיתוך בעץ 65 מ"מ עובי חיתוך בברזל 5 מ"מ עובי חיתוך באלומיניום 10 מ"מ הטיית בסיס º0-45 משקל 1.3 ק"ג לפרטים נוספים

מסור אנכי W400 B-KS501 Black&decker

קרבורטור ווילברו יפן | מצמד ביטחון | שימון אוטומטי לשרשרת. לפרטים נוספים

משור שרשרת ” 16 בנזין HD-1651 יונדאי

מסור 1B23- מסור חשמלי מסור פנדל חשמלי מבית כלי עבודה בוש Bosch לפרטים נוספים

מסור חשמלי - מסור פנדל BOSCH 1B23 1B23 בוש

מסורים- מסור חשמלי שורף מבית כלי העבודה של חברת בוש bosch לפרטים נוספים

מסור חשמלי - מסור שורף BOSCH 1B11 בוש

מסור חשמלי מסור גרונג ופנדל KGS254 Metabo כולל שקית לאבק וסמן לייזר לפרטים נוספים

מסור גרונג ופנדל KGS254 Metabo מטבו

הספק: 300 וואט גובה החיתוך: 100 מ“מ מהירות חיתוך: 850 סל“ד מידות שולחן: 300X300 אורך הסרט: 1490 מ“מ משקל: 28 ק“ג לפרטים נוספים

מ סור סרט “ 8  רוחב חיתוך 200 מ“מ(  BASATO-1 / BASA-1 ) Scheppach

מסורים מסור שולחני- מסור חשמלי מסור שולחני BOSCH 1B30 מבית כלי העבודה של בוש bosch לפרטים נוספים

מסור שולחני BOSCH 1B30.5 1B30.5 בוש

מסור חשמלי גרונג פנדל מסור חשמלי מקצועי KGS216 של חברת Metabo לפרטים נוספים

מסור חשמלי גרונג פנדל KGS216 Metabo מטבו

מסור חשמלי מסור חשמלי עגול נטען- MAKITA BSS611RFE מבית כלי העבודה של Makita לפרטים נוספים

מסור חשמלי עגול נטען MAKITA DSS611RFE מקיטה

מסור חשמלי (או משור חשמלי) הוא שם כולל לכלי עבודה המשמשים לחיתוך של חומרים כמו עץ, פלסטיק, אלומיניום, מתכת, זכוכית ועוד. לכל המסורים החשמליים להב חד המבצע את חיתוך החומר, וכל מסור מיועד לסוג שונה של עבודת חיתוך. תוכלו למצוא תחת הקטגורייה של המסורים החשמליים: מסור גרונג, מסור שולחני, מסור חרב, מסור פנדל, מסור נטען לחיתוך זכוכית ומסור עגול.

מסור חשמלי גרונג (Miter Saw)

מסור הגרונג מיועד לבצע חתכים זוויתיים ורוחביים במהירות ובדיוק מירבי. את מסור חשמלי גרונג ניתן למצוא לרוב אצל אנשי מקצוע העובדים עם עץ והוא מתאים לעבודות חיתוך בהתקנת דֵקים ופרגולות, מסגור תמונות, עבודות נגרות, בניית רהיטים, גדרות מעץ ועוד.

מסור הגרונג מבצע את החיתוך על ידי משיכת להב עגול מסתובב כלפי מטה על החומר המנוסר בתנועה קצרה ומבוקרת. פיסות העץ המנוסרות מוחזקות כנגד משטח, המספק זווית חיתוך מדויקת בין הלהב לבין הקצה המנוסר הארוך ביותר. במצב סטנדרטי, זווית זו הנה 90 מעלות.

מסור פנדל – מסור חשמלי זה הינו סוג של מסור גרונג בעל מסילות. בנוסף ליכולת ההטיה ויכולת הסיבוב על הציר לימין ולשמאל ניתן גם להניע את כל המשור קדימה על המסילות ובכך להרחיב את האפשרות של חיתוך חלקים גדולים באופן משמעותי.

מסור שולחני (Table Saw או Sawbench)

מסור השולחן מיועד לניסור משטחי עץ או לחיתוך אלומיניום. מסור חשמלי זה מורכב מלהב עגול מסתובב הבולט החוצה מתוך חריץ בשולחן העבודה. להב המסור מסתובב על ידי חגורה או גלגל שיניים המופעלים באמצעות מנוע חשמלי וחותך את החומר בזמן ששולחן העבודה מספק תמיכה לחומר הנחתך.

ניתן למצוא כמה סוגים שונים של מסורי שולחן:

  • מסור שולחני נייד (benchtop table saw) – זהו מכשיר קטן יחסית המיועד להנחה על שולחן העבודה, יתרונו הוא כמובן הניידות שלו בנוסף לנוחות ולדיוק בעבודה ומתאים למשטחי חיתוך קטנים יחסית.
  • מסור שולחן קבלני (contractor table saw) – מסור חשמלי שולחני זה מגיע עם מעמד או רגליים, זה המסור הנפוץ ביותר מבין מגוון מסורי השולחן. הוא מציע דיוק בחיתוכים, כוח רב, שטח עבודה גדול יחסית ויכולת ניוד טובה.
  • משור שולחן ארוני (cabinet table saw) ומסור שולחן היברידי (hybrid table saw) – מסורי שולחן אלו הם משורים קבועים המתאימים לעבודה בבתי מלאכה לנגרים או לאנשי מקצוע. הם כמובן הרבה יותר גדולים וכבדים מהמשורים הניידים ותופסים מקום רב, אך יתרונותם הוא בעוצמתם הרבה וביכולתם לחתוך משטחי עבודה גדולים מאוד.

מסור חרב (Reciprocating Saw)

מסור החרב הוא סוג של מסור חשמלי שבו פעולת החיתוך מושגת באמצעות דחיפה ומשיכה קדימה ואחורה של הלהב. מסור זה מאוד מתאים לעבודות בנייה והריסה לבנאים, חשמלאים ואנשי מקצוע שונים. באמצעות עוצמתו ועיצובו המיוחד הוא יכול לבצע חיתוכים אפילו במקומות שהגישה קשה אליהם ובחומרים רבים כמו קירות גבס, צינורות ממתכת או מפלסטיק, משטחי עץ ומתכות שונות.

מסור חשמלי עגול (Circular saw)

מסור חשמלי עגול הוא כלי המסובב להב עגול ושטוח המיועד לניסורים בקו ישר או יצירת חריצים צרים בדרך כלל בעץ, אך ניתן להרכיב עליו גם להבים נוספים שיכולים לחתוך אבני בניין, מתכת או פלסטיק. המסור העגול, בניגוד למסור השולחני, מוחזק על ידי המשתמש ששולט על החיתוך, כאשר משטח החיתוך מונח ומוחזק באופן קבוע. במסור השולחני הפעולה היא הפוכה, המסור הוא קבוע והחלק הנחתך הוא זה שזז.

מסור חשמלי שורף (Abrasive Saw או Metal Chop Saw)

מסור שורף הוא כלי עבודה המשמש בכדי לחתוך חומרים קשים, כגון מתכות. פעולת החיתוך מתבצעת על ידי דיסק שוחק, בדומה לגלגל השחזה דק. בדרך כלל למסור יש יחידת מלחציים מובנת, ויש לו להב ומנוע המסתובב על ציר שמחובר למשטח קבוע. באמצעות מסור חשמלי שורף ניתן לחתוך מוטות ברזל, צינורות מתכת או נירוסטה והוא מתאים לאנשי מקצוע בתחום הבנייה ולכל מי שעובד עם מתכות.

חשוב שתתאימו את המסור החשמלי שאתם רוכשים למטרה ולחומרים אותם אתם רוצים לחתוך. בנוסף חשוב לנהוג ביתר זהירות בשימוש במסור חשמלי ולעבוד עם כפפות, מסיכת מגן ואוזניות.